Ticaret Borsası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde meydandaydı « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Kaman belediyesi 2019’da hangi ihaleleri yapacak?

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Yemen için anlamlı proje

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Ticaret Borsası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde meydandaydı

Bu haber 17 Temmuz 2019 - 13:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tüm Türkiye de olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle anıldı.
Mehteran Bölüğü eşliğinde Askerlik Şubesi önünden başlayarak Ankara Caddesinden Cacabey Meydanına kadar devam eden bir kortej yürüyüş düzenlendi.
15 Temmuz hain darbe girişimini konu alan film ve slaytların izlenmesi ile başlayan programda protokol konuşmalarının ardından Kuran Tilaveti, gençlerin çeşitli şiirler okuması, Mehteran Bölüğü gösterisi ve kahramanlık türkülerinin seslendirilmesi ile devam eden programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da yaptığı konuşma da meydanda canlı olarak izlendi.
Katılımcılara çeşitli ikramların yapıldığı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, ’15 Temmuz’a Hayat Verenler’ tiyatrosunun sahnelenmesinin ardından saat 00.3’te camilerden salaların okunması ve sonrasında tutulan demokrasi nöbeti ile devam etti.
Kırşehir Ticaret Borsası,Yönetim Kurulu üyeleri, personel ve borsa üyelerinin de katıldığı bu anlamlı günde geceye katılan genç ve çocuklara dondurma ikramında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.