Kırşehir’de hiçbir iş yarım kalmayacak « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Kaman belediyesi 2019’da hangi ihaleleri yapacak?

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Yemen için anlamlı proje

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Kırşehir’de hiçbir iş yarım kalmayacak

Milletvekili Kendirli, yatırımları inceledi

Bu haber 16 Ocak 2019 - 12:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Kırtşehir Milletvekili yapımı devam eden Kırşehir Emniyet Müdürlüğü hizmet binası ve Sevgievleri Sitesi’ni inceledi.

DAĞINIKLIK NEDENİYLE MAĞDUR OLAN VATANDAŞIMIZ BU BİNA SAYESİNDE KURTULACAK

Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ile beraber giden Milletvekili Kendirli, ilk olarak Kırşehir Emniyet Müdürlüğü binasını gezdi. Özel İdaresi teknik ekibindende bilgiler alan Kendirli Kırşehir hakına hizmet edecek bu binaların yapımının biranönce bitirilmesi gerektiğini söyledi.

Kendirli: “2019 yılında bitirilmesi planlanan ve şuan yüzde 70 seviyesinde olan bu binamızın toplam kapalı alanı 17 bin 750 metrekare üzerine kurulu. Mevcut emniyet müdürlüğümüz yetersiz kaldığı için dağnık bir biçimde Kırşehirlilere hizmet ediyordu. Bu da vatandaşımızın mağdur olamasına neden oluyordu. Bu bina sayesinde bütün birimleriyle bu alanda vatandaşa hizmet edecek olan emniyet teşkilatımız modern binasına da kavuşmuş olacak. “

40 YATAKLI SEVGİ EVLERİ PROJESİ TAMAMLANDI AÇILACAK

40 yataklı tam donanımlı Sevgi Evleri Projesininin yüzde yüz tamamlandığını söyleyen Kendirli, şunları kaydetti:

“Devletimizi sokakta kalmış yavrularımızı sıcak bir yuvaya kavuşturuyor. Öyle büyük bir devletiz ki geleceğimize bu evler sayesinde sahip çıkıyoruz, çıkmayada devam edeceğiz. 4 bin 400 metrekara alan üzerine yapılan bu alan 40 yataklı evleri, idari binayı, sosyal tesisleri, oyun alanlarıyla mükemmel dizayn edilmiş bir yer. Bu yıl içinde bakanlığımızla görüşerek açılışını yapacağız. Hiç bir yatırımımız yarım kalmayacak. Kırşehir’e yatırım getirmek için canla başla çalışacağız.”


,,


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.