Küçük kıza saldırdığı iddia edilen kişi tutuklandı « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Kaman belediyesi 2019’da hangi ihaleleri yapacak?

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Yemen için anlamlı proje

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Küçük kıza saldırdığı iddia edilen kişi tutuklandı

Bu haber 05 Mayıs 2019 - 19:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kırşehir’in Mucur İlçesi, Kurugöl Köyü’nde 01 Mayıs 2019 tarihinde sazlıklar içinde bıçakla yaralanmış ve cinsel istismara uğramış vaziyette bulunan kız çocuğuna saldıran zanlı jandarma tarafından yakalandı.

Alınan bilgiye göre Kırşehir İl Jandarma Komutanlığınca oluşturulan özel ekip tarafından yapılan çalışmalarda arazide yaralı halde bulunan kız çocuğunun ailesiyle birlikte yaşadığı Kayseri İlinden Nevsehir’ de yaşayan babaannesinin evine gitmek üzere evden kaçan ve kayıp olarak aranan 2005 doğumlu Z.G. olduğu, İncelenen ve takip edilen Kamera ve PTS görüntülerinde de kız çocuğunun yolda 16 ……..: plakalı tıra bindiği, tır şoförunün ise Bursa da ikamet eden N.Ö. olduğu, sözkonusu tırla birlikte şüphelinin de Bursa ilinde olduğunun tespit edilmesi üzerine çalışmalar Bursa İlinde yoğunlaştırılmıştır. Bursa ilinde yapılan takip, PTS ve Mobese görüntülerinin incelenmesi ve mülakatlar sonucu şüpheli şahsın 02 Mayıs gece saatlerinde bir ticari taksi ile Bursa’dan ayrılarak İstanbul İline gittiğinin öğrenilmesi üzerine şüphelinin İstanbul’da yaşayan yakınları da takibe alınmış yapılan teknik ve fiziki takip sonucu şüpheli N.Ö. akrabalarıyla buluştuğu evden başka bir yere özel bir araçla kaçtığı sırada yolda yapılan operasyon sonucu İstanbul İlinde yakalanarak Kırşehir İline getirilmiştir. Şüpheli N.Ö. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kırşehir Kapalı Cezaevine gönderilmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.