Kendirli: “Önümüzdeki süreçte daha güçlü, daha zengin ve daha müreffeh bir ülkeyi hep beraber inşa ederek yolumuza devam edeceğiz” « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

Kendirli: “Önümüzdeki süreçte daha güçlü, daha zengin ve daha müreffeh bir ülkeyi hep beraber inşa ederek yolumuza devam edeceğiz”

https://i.imgyukle.com/2019/10/23/EpYOJo.jpg
Kendirli: “Önümüzdeki süreçte daha güçlü, daha zengin ve daha müreffeh bir ülkeyi hep beraber inşa ederek yolumuza devam edeceğiz” AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, son günlerde yaşanan ekonomik saldırılarla ilgili açıklama yaptı. Kendirli, “Güçlü Türkiye'nin, ekonomisi, birliği ve beraberliğiyle üzerine oynanan oyunları en kısa sürede atlatacak” dedi. Son günlerde ülkemizde gelişmelerle ilgili konuşan Kendirli: şunları söyledi: "Yeni süreçte ekonomik anlamda üzerimize geliyorlar. Allah'ın izniyle bu millet bunların çok daha büyüklerini birlik ve beraberlikle yerle yeksan etti. Elin tersiyle defetti gitti. Türkiye güçlü bir ülkedir. Ekonomisiyle, birlik ve beraberliğiyle inşallah üzerimize oynanan oyunları da en kısa sürede atlatacağız. Döviz üzerinden, dolar üzerinden yaptıkları spekülasyon karşısında milletimizin desteği için teşekkür ediyorum. Milletimiz sıkıntının nereden geldiğini çok iyi biliyor. Bu oyunlar bitmeyecek. Bu yüzden bizim daha fazla birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğimizle bütün sıkıntıların üstesinden geleceğiz. Önümüzdeki süreçte daha güçlü, daha zengin ve daha müreffeh bir ülkeyi hep beraber inşa ederek yolumuza devam edeceğiz."
Bu Fotoğraf kez görüntülenmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BU AY ÇOK OKUNANLAR