Çiçekdağı Belediyesi hizmete devam ediyor « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

Vatan hocanın Ege çıkarması

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Çiçekdağı Belediyesi hizmete devam ediyor

Bu haber 30 Eylül 2019 - 11:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çiçekdağı ilçesinde tamamlanan öğrenci yurdu, sosyal tesis ve spor salonu açıldı.

Açılışa Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Milletvekilimiz Mustafa Kendirli, Çiçekdağı Kaymakam Vekili Murat Karaloğlu, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve ilçe protokolünün yer aldığı programda ilk olarak Çiçekdağı Belediyesine tahsis edilen binada hazırlanan 110 kapasiteli Erkek Öğrenci Yurdunun açılışı gerçekleştirildi.
Bu açılışın ardından, beraberindeki heyet ile birlikte Çiçekdağı Belediyesince tamamlanıp hizmete hazır hale getirilen Mecidiye Sosyal Tesisleri ve Spor Salonunun açılışlarını da gerçekleştiren Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı’nda yürütülen çalışmaların ilçeyi daha güzel, daha yaşanabilir bir hale getirdiğine inandığını söyledi.
Gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı Çiçekdağı Belediye Başkanına ve emeği geçenlere teşekkür eden Vali İbrahim Akın, “Bugünkü ziyaretimizde Erkek Öğrenci Yurdu, Sosyal Tesisler ve Spor Salonunun açılışlarını gerçekleştirdik. Hizmete sunulan bu tesisler, öğrencilerimizin ve ilçede yaşayan vatandaşlarımızın vaktini değerlendireceği güzel mekânlar olmuş. Spor salonu gençlerimizin her türlü kötü alışkanlıktan uzak tutacak, onları teknoloji bağımlılığından kurtaracaktır. Açılışını gerçekleştirdiğimiz tesislerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Amacımız, ilçelerimizdeki vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmektir.” dedi.
Vali İbrahim Akın ve Milletvekilimiz Mustafa Kendirli daha sonra Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci yurdunda öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler.
Program, Çiçekdağı ilçesinde uygulanacak projelerin ve yatırımların değerlendirilmesi ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.