Birlik ve beraberliğin ismi Fatih Mehmet Yavuz… « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Kaman belediyesi 2019’da hangi ihaleleri yapacak?

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Yemen için anlamlı proje

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Birlik ve beraberliğin ismi Fatih Mehmet Yavuz…

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 0:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı’na birlik ve berberlik içinde tek aday olan Eğitim-Bir-Sen Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, yeniden başkan oldu.
Kırşehir’de seçildiği günden itibaren sendika başkanlarıyla birlik ve beraberlik içinde çalışan Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, kendi seçimin ardından hemen Memur-Sen Başkanlığı’na tek aday olmuş ve kazanmıştı.


“BEN DEĞİL, BİZ ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYORUZ”


Geçtiğimiz hafta olagan genel kurula giden Memur-Sen Kırşehir Şubesi seçimlerde oda başkanlarının ortak görüşüyle Eğitim-Bir-Sen Başkanı Fatih Mehmet Yavuz yeniden Başkanlığa seçildi.


“Makamlar gelip geçici, önemli olan iz bırakmak” diyen Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, “Birlik ve berberlik içinde kardeşce seçim yaparak sendika başkan arkadaşlarımız bizi bu göreve yeniden layık gördü. Bana bu görevi layık gören herkese teşekkür ediyorum. Kamu alanında çalışan arkadaşlarım temsilci olarak bizleri seçti. Bizde her platformda üyelerimizin hakalarını savunmak için çok güzel işler yapacağız. Bunu yaparken de ben değil biz anlayışıyla çalışacağız.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.