AEÜ’de Kariyer günleri düzenlendi « Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Haber, Kırşehir'de son dakika haber, Kırşehir haber

SON DAKİKA

Vatan hocanın Ege çıkarması

Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

2019, Kırşehir’de yatırım yılı olacak

Genel, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

AEÜ’de Kariyer günleri düzenlendi

Bu haber 29 Aralık 2018 - 14:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AEÜ’de Kariyer günleri düzenlendi

Ahi Evran Üniversitesi, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ortaklığında Kırşehir Kariyer Günleri isimli bir etkinlik düzenlendi.

Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, ÇEMAŞ A. Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Kırşehir Kariyer Günleri etkinliğinin açılış konuşmasını İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya yaptı. Kaya konuşmasında, kariyer, inovasyon ve girişimcilik hakkında bilgiler vererek gençlere iş hayatına atılmadan önce meslekleri ile ilgili deneyim kazanmaları için İŞKUR bünyesinde çalışma imkanı sunulduğunu söyledi. Öğrencilere hedeflerini iyi belirlemelerini tavsiyesinde bulunan Metin Ülgen Kaya, kariyer sahibi olmak için azim, sabır ve çok çalışmak gerektiğini belirtti.

İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’nın konuşmasının ardından ÇEMAŞ A. Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan bir konuşma yaparak gençlere kendilerini geliştirmelerini tavsiye etti. Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü çalışmalarının gençlere faydası dokunacağını dile getiren Özkan, onlara“Her zaman öğrenmeye açık olmalısınız.” dedi.

ÇEMAŞ A. Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan’ın konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Etkinlik sonunda İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen KayaÇEMAŞ A. Ş. Genel Müdürü Kaan Özkan’a plaket verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.