Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5635 % 0.25
EURO 18,2334 % 0.38
GRAM ALTIN 996,50 % 0,87
ÇEYREK A. 1.629,28 % 0,87
BITCOIN 364.190 0.218
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

BU KIŞ YABANCI DİL EĞİTİMİNİZ AMERICANLIFE’TA!

Son Güncelleme :

14 Eylül 2022 - 17:03

ResimLink - Resim Yükle
BU KIŞ YABANCI DİL EĞİTİMİNİZ AMERICANLIFE’TA!
ResimLink - Resim Yükle

BU KIŞ YABANCI DİL EĞİTİMİNİZ AMERICANLIFE’TA!

 

Kırşehir’de 1 yıl gibi kısa bir sürede dil okulu alanında önemli bir başarı kaydeden KırşehirAmerican LIFE dil okulu, kış mevsiminde dil eğitiminize de vermeye hazırlanıyor.

American LIFE Kırşehir Kurucu Müdürü Zahid Gökçe, şu açıklamalarda bulundu:

“ Kırşehir’de 1 yıldır hizmet vermektedir. Şubemiz Kırşehir İkiz Arası Kentpark sonunda ulaşımı kolay bir konumdadır.

Şubemiz Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerine ve ayrıca küçük yaş grubu öğrencileri içinde şubemiz bir çok okula ve merkeze yakın bir konumdadır.

Kırşehir AmericanLIFE Dil Okulları İkiz Arası Kentpark sonunda Nursultan Nazarbayev Bulvarı üzerinde yer almaktadır.

2021 yılında Kırşehir’de kurulan Kırşehir American LIFE İngilizce ve Almanca kursu 1 senedir yüzlerce öğrenciye İngilizce eğitimleri vermiş ayrıca Almanca ve Aile Birleşimi eğitimleri konusunda da ciddi bir başarıya ulaşmıştır.Bunun yanında yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda da Kırşehir’de danışmanlık vererek Kırşehir’e ayrıcalık katmıştır. Profesyonel öğretmen kadrosu ile başarılı ve eğlenceli İngilizce, Almanca, Aile Birleşimi ve Rusça Eğitimleri vermiştir. .Tüm bu eğitimlerin yanında Toefl, İelts, Hazırlık atlama (proficiency) ve benzeri tüm sınavlar içinde eğitim hizmeti vermektedir.

Profesyonel eğitim kadrosunun yanında, Kırşehir AmericanLIFEİngilizce Kursu’nda kayıt esnasında ve sonrasında eğitimler hakkında sizi eksiksiz bilgilendirmek için özel eğitim danışmanı kadromuz ve eğitim sonrası tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli ve yeterli destek sunabilmek için Kalite ve Öğrenci İşleri (QMSR) birimimiz de hizmet vermektedir.

KırşehirAmerican LIFE İngilizce kursu eğitimlerinizi tamamladıktan sonrada unutmamanız adına plusMore eğitimleri ile sizleri desteklemektedir. Yabancı dil eğitiminde süreklilik ve tekrarın önemine istinaden oluşturulmuş eğitiminiz boyunca ve ömür boyu sürekli katılabileceğiniz şekilde planlanmıştır.

Kurulduğu günden bu yana hijyen ve temizliğe üst düzey önem veren AmericanLIFE İngilizce-Almanca Yabancı Dil Kursu pandemi döneminde de tüm önemleri alarak sağlıklı bir hizmet sunmuştur.”

 

 

 

casino siteleri