Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5635 % 0.25
EURO 18,2334 % 0.38
GRAM ALTIN 996,50 % 0,87
ÇEYREK A. 1.629,28 % 0,87
BITCOIN 364.190 0.218
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

Veysel Eroğlu, Kırşehir’de

Son Güncelleme :

06 Eylül 2022 - 15:53

ResimLink - Resim Yükle
Veysel Eroğlu, Kırşehir’de
ResimLink - Resim Yükle

Veysel Eroğlu, Kırşehir’de

 

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’ın davetlisi olarak Kırşehir’e geldi.

Kırşehir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Eroğlu, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, belediye başkanları ve ilçe başkanları ile görüştükten sonra konferans salonunda partililerine hitap etti.

Kırşehir’de 21 yıllık AK Parti iktidarında çok sayıda projeleri gerçekleştirdiklerini aktaran Eroğlu, “Kırşehir nereden nereye geldi, kaliteli yollar yapıldı bağlantılar ile iller birbirine çok yaklaştı. Kırşehir’e baraj, gölet, sulama tesisleri yaptık. Kırşehir bozkırdı, ağaçlandırma projelerine önem verdik. Köylere gelir getirici orman kurduk ve Kırşehir’de de ceviz badem gibi ürünler diktik. Kırşehir’e 3 bal ormanı oluşturduk. Yeşil alanımızı artırma amacıyla Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nı kazandırdık. Su ile ilgili sorunları çözdük. Kırşehir’de yapılması gereken tüm işleri hükümetimiz yapıyor, yapmaya da devam ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından soruları cevaplandıran Eroğlu, partililerle sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Daha sonra ise Mucur İlçesi’ne gitti.

 

casino siteleri