Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5635 % 0.25
EURO 18,2334 % 0.38
GRAM ALTIN 996,50 % 0,87
ÇEYREK A. 1.629,28 % 0,87
BITCOIN 364.190 0.218
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal: Haddini bil Ekicioğlu

Son Güncelleme :

17 Ağustos 2022 - 16:03

ResimLink - Resim Yükle
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal: Haddini bil Ekicioğlu
ResimLink - Resim Yükle

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal: Haddini bil Ekicioğlu

 

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun yaptığı açıklamaya karşı bir açıklama yaptı.

Başkan Ünsal, “Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu’nun yaptığı açıklama en basit ifade ile terbiyesizliktir.

AK Parti Kırşehir İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’ın Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde yapılan yol ve kaldırım çalışmaları esnasında zarar gören, beton içinde kalan ağaçların durumu ile ilgili yapmış olduğu basın açıklamasına seviyesiz ve ahlak dışı bir üslup ile cevap verilmesi şehrimiz adına bir utanç açıklaması olmuştur.

Gezi olaylarında sözde ağaçlara zarar veriliyor diyerek her türlü vandallığı sergileyen ve her yıl dönümünde kutlayan sizler, hiçbir eleştiriyi kabul etmiyor, eleştirildikçe çirkinleşiyor, ÇİRKİNLEŞTİKÇE TERBİYESİZLEŞİYORSUNUZ.

Her fırsatta kadınları reklam malzemesi olarak kullanıp, İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’ın bir kadın ve bir anne olduğunu unutup AHLAK DIŞI ifadeler ile siyaseti kirletiyorsunuz.

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu yaptığı son açıklama ile kendi seviyesinin geldiği noktayı göstermektedir.

Ne yazık ki sözde ŞEHR’ÜL EMİN olarak Kırşehir’e seçilen Belediye Başkanı Ekicioğlu ve ekibi şehirde yapılan yanlış ve basiretsiz uygulamaları görmüyor, görmek istemiyor.

Beton içinde kalan iş makinaları ile yaralanan ağaçları görmeyen Ekicioğlu, yeşil görmek istiyorsan çimlerini sulamaktan aciz olduğun Kent parkı gezsin. Hayvanlarına dahi bakmaktan aciz olduğunuz Güzler Evcil Hayvanlar Parkını gezin, daha da yeşile doyamazsan 3,5 senedir reklamını yaptığın fakat bir türlü bitiremediğin Kır-Köy Projesinin hemen altında ki AşıkPaşa Tabiat parkını gezin. Buraları gezdikten sonra AK Parti İktidarının Yeşile ve doğaya olan sevgisini, sevdasını göreceksiniz.

SİZİN DE BİR EŞİNİZ, SİZİN DE BİR ANNENİZ, SİZİN DE BİR KIZ EVLADINIZ YOK MU?

Kadınlar insandır bizler insanoğlu diyen üstad Neşet Ertaş’ın memleketinde Şehr’ül Emin unvanına sahip ama vasıflarını taşımayan Belediye Başkanı Ekicioğlu’nu tüm kamuoyu önünde bu ahlak dışı ifadesinden ötürü İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’dan özür dilemeye davet ediyor, takdiri tüm kadınlara ve Kırşehir kamuoyuna bırakıyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla…”

​​​​​​​

casino siteleri