Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5507 % 0.12
EURO 18,0974 % 0.38
GRAM ALTIN 984,43 % -0,31
ÇEYREK A. 1.609,54 % -0,31
BITCOIN 364.831 3.163
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

Başkan Öztürk: Ahi esnafına hizmet etmek isteyen tüm adaylara başarılar diliyorum

Son Güncelleme :

27 Aralık 2021 - 9:02

ResimLink - Resim Yükle
Başkan Öztürk: Ahi esnafına hizmet etmek isteyen tüm adaylara başarılar diliyorum
ResimLink - Resim Yükle

KIRŞEHİR ESOB’TA GENEL KURULLAR BAŞLIYOR

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ocak, Şubat ve Mart ayları içinde yapılacak olan oda seçimlerine yönelik hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ocak, Şubat ve Mart 2022 tarihleri içinde yapılacak olan oda seçimlerinin Kırşehir’e ve ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek adaylara birlik ve beraberlik temennisinde bulundu.

Öztürk, “Sonuncusunu 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz ve 4 yılda bir yapılan oda seçimleri 2022 yılı Ocak, Şubat ve Mart aylarında yapılacak, Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan birlik genel kurulu ile sona erecek. Odalarımızın seçimlerinin birlik ve beraberlik içinde geçmesini diliyorum. Ahi esnafına hizmet etmek için aday olan tüm arkadaşlarımıza başarı diliyor, esnaf ve sanatkârımızın hem kendilerine hem de Kırşehir’e layık, liyakat sahibi isimleri göreve getireceğini biliyor; tüm esnaf ve sanatkârlarımızın seçimlere iştirakini bekliyoruz. Ahi Evran’ın diyarı şirin Kırşehir, her seçimde olduğu gibi oda seçimlerinde de demokrasiye yakışır, birlik ve beraberlik içerisinde seçimlere gidecektir. Buna tüm kalbimizle inanıyor, tekrar adaylarımıza ve Kırşehir esnafına, sanatkârına seçimlerin şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

casino siteleri