Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5463 % 0.14
EURO 17,9977 % -0.18
GRAM ALTIN 981,65 % -0,59
ÇEYREK A. 1.605,00 % -0,59
BITCOIN 363.341 4.362
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

TÜGVA İL BAŞKANI SERGEN ÖZDEMİR’DEN BASIN AÇIKLAMASI

Son Güncelleme :

17 Ekim 2021 - 9:28

ResimLink - Resim Yükle
TÜGVA İL BAŞKANI SERGEN ÖZDEMİR’DEN BASIN AÇIKLAMASI
ResimLink - Resim Yükle

TÜGVA İL BAŞKANI SERGEN ÖZDEMİR’DEN BASIN AÇIKLAMASI

 

TÜGVA Kırşehir Teşkilatı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarının ardından bugün Sabah Namazının ardında basın açıklaması yaptı.

 

Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul Şehir Hatları Tic. AŞ arasında İstanbul ADALAR Gençlik merkezimiz için 2018 yılında 10 yıllık kira sözleşmesi imzalanmış,

Günümüz İBB yönetimi sözleşmeyi, hukuksuzca tek taraflı feshetmiştir.

Akabinde, hukuksuzca binamızı işgal etmiş, zabıtalar VAKFA AİT OLAN eşyalarımızı gasp etmiş, ARKADAŞLASRIMIZ DARPEDİLMİŞTİR.

Altını çizerek belirtelim ki, BIRAKIN TAHLİYE KARARINI TÜGVA’ya açılmış hiçbir tahliye davası bulunmamaktadır.

Gelinen son süreçte, YASAL MERCİLERİN vakfımızı haklı bulmasıyla birlikte organize bir şekilde iftira ve linç kampanyası başlatılmıştır.

Sosyal medyada, yurt dışında desteklenen ETKİ AJANI OLAN bazı kişiler tarafından sahte ve asılsız belgeler servis edilmiş, troll hesaplar ve fondaş medyanın desteğiyle gündeme taşınmıştır.

YETMEMİŞ BİR SİYASİ PARTİ GENEL BAŞKANI TARAFINDAN VAKFIMIZA VE GENÇLERİMİZE KÜFÜR EDİLMİŞTİR. Bu küfürü sahibine iade ediyoruz.Hiçbir tehdidinden de korkmuyoruz.

Tek gayesi, ülkemizin bugünü ve geleceği için çalışmak ve üretmek olan, binlerce yıllık vakıf geleneğine sadık olan güzide teşkilatımızı yıpratmak olan bu operasyon, bizi daha da güçlendirecek ve birlik beraberliğimizi pekiştirmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır.

….

Gerçekleştirdiğimiz Kuran-ı Kerim ve Siyer eğitimlerini, kültür, sanat, spor projelerimizi gölgelemek, gençlerimiz için çalışan gönüllü kardeşlerimizin şevkini kırmak, bu toprakların kültüründen mayalanmış gençlerin yetişmesine ket vurmak için çabalayanlar, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da hüsrana uğrayacaktır ve YENİLECEKLER.

Bilinmelidir ki ülkemizin ve milletimizin, milli manevi değerlerine sahip çıkan bir neslin yetişmesi için, yürüttüğümüz tüm gençlik faaliyetlerimize devam ediyoruz!

Bir yerlerden elde ettikleri yalan yanlış bilgilerle tamamen masa başında hazırlanmış asılsız ve sahte belgelerle sözde gazetecilerin, yurtdışında kaçak yaşayan etki ajanlarının, kimlerin fonladığı bilinen medya şirketlerinin bu sahte ve asılsız dosyalarla sosyal medya üzerinden oluşturmaya çalıştıkları algılara, tüm şeffaflığımızla yaptığımız açıklamaların dahi çarpıtılmasına ve manipülasyonlara karşı vakur ve erdemli duruşumuzu koruyor hakkımızdaki yalan ve iftira kampanyasına karşı hukuksal tüm girişimleri yapıyoruz; tüm motivasyon ve enerjimizle gençliğimize hizmet etme yolunda durmaksızın yürüyoruz.

Ülkemizin 81 ilinde gönüllümüzle birlik ve beraberlik içerisinde her geçen gün daha da büyüyoruz.

Ne buyuruyor Efendimiz (s.a.v) :

Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır.

HAK YOLDAYIZ,

HAKİKAT PEŞİNDEYİZ,

EFENDİMİZ’in İZİNDEYİZ

ASLA BOYUN EĞMEYECEĞİZ.

Çünkü biz TÜGVA’ yız!

Yani Türkiye Gençlik Vakfıyız, Türkiye’nin gençlik vakfıyız!

Unutmayın yalanlarlar değil hakikat kazanacak!

Provokasyon değil itidal kazanacak.

HEP DEDİK YİNE DİYORUZ

YAŞASIN HAKİKAT!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

casino siteleri