Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5507 % 0.12
EURO 18,0974 % 0.38
GRAM ALTIN 984,43 % -0,31
ÇEYREK A. 1.609,54 % -0,31
BITCOIN 364.831 3.163
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

Milletvekili Kendirli’den Kırşehirspor ile ilgili açıklama

Son Güncelleme :

17 Mayıs 2021 - 7:56

ResimLink - Resim Yükle
Milletvekili Kendirli’den Kırşehirspor ile ilgili açıklama
ResimLink - Resim Yükle

Milletvekili Kendirli’den Kırşehirspor ile ilgili açıklama

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

 

Kıymetli hemşerilerim ve değerli Kırşehir Belediyespor taraftarları,

Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş’ı tebrik eden sosyal medya paylaşımımın ardından, şahsıma yönelik mesnetsiz iddialar üzerine açıklama yapma gereği duydum.

 

Salgın tedbirleri nedeniyle sevincimizi, hüznümüzü, coşkumuzu sınırlı şartlarda yaşadığımız bir dönemde tuttuğum takımın şampiyonluğunu bir sosyal medya mesajıyla tebrik etmemden rahatsızlık duyarak partizanca davranıp, konuyu şehrimizin takımı üzerinden tartışmaya açmanın kimseye yararı olmayacağını düşünüyorum.

 

Genelde sporun, özelde ise futbolun birleştirici, zenginleştirici ve iyileştirici etkilerini hissederek, birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ederek, ülkemiz ve şehirlerimiz için değerler üretebileceğimize inanıyorum.

 

Bu inançla Kırşehir’i zenginleştirmek, her alanda olduğu gibi sporda da şehrimizin başarılarla anılması için AK Parti iktidarlarımız döneminde şehrimize Cumhuriyet tarihinde yapılanların tamamından çok yatırım, hizmet ve eser kazandırdığımız gerçeğinin altını çizmek isterim. Şehrimizi modern spor tesisleriyle donatırken, sporcularımıza, gençlerimize, şehrimizin takımlarına da her türlü desteği sağladık, sağlamaya da devam etmekteyiz.

 

Son 19 yılda Kırşehir’de yapılan tüm hizmetlerde AK Parti iktidarlarının imzası bulunduğunu unutmadan, şehrimizin sporcuları ve takımlarının elde ettiği başarılarda da hükümetlerimizin sağladığı imkanların inkar edilemez katkısı olduğunu vurgulamak isterim.

 

Kırşehir Belediyespor’a da en büyük yatırımlar, katkılar AK Partili Belediye döneminde Sayın Yaşar Bahçeci’nin Belediye Başkanlığında yapılmış, o günlerde oluşturulan kadro, fiziki altyapı ve destekler üzerinden büyük başarılar elde edilmiş ve şehrimizin takımı 2. Lige yükselmiştir.

 

Daha sonra ki Belediye yönetimi ise Kırşehir Belediyespor yönetiminde değişikliğe giderek, partizanca davranmış, spora siyaset bulaştırmıştır. Ayrıca Kırşehir Belediyespor’un yeni yöneticileri bizleri bir günden bir güne maça davet etmemiştir.

 

Elbette Kırşehir Belediyespor’un maçları için davet beklemeyerek, tribünlerdeki yerimi de alabilirdim. Ancak sporu siyasete alet etmiş bir yönetimin tribünde olmamdan da rahatsızlık duyacağını düşünmekteyim.

 

 

Memleketimin takımı, çocukluk, gençlik heyecanım Kırşehir Köy Hizmetlerispor ile başlayan sevdam, Yeşil Kırşehirspor, Kırşehirspor ve şimdi de Kırşehir Belediyespor ile devam etmektedir. İsimleri zaman içinde değişse de şehrimin futbol takımına ve şehrime olan aşkım, sevdam hiç bir zaman değişmemiştir.

 

Kırşehir’e ve futbol takımına olan bağlılığım da kimsenin tartışmasına mahal vermeyecek kadar nettir.

Her bir Kırşehirli gibi gibi bende Kırşehir Belediyespor’un başarılarıyla gurur duyar, her başarısından sonra yeşil-beyaz formasını üzerimde taşımaktan gurur duyarım.

 

Mustafa Kendirli

AK Parti Kırşehir Milletve

 

casino siteleri