Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5585 % 0
EURO 18,4211 % 1.02
GRAM ALTIN 1.019,93 % 0,60
ÇEYREK A. 1.667,58 % 0,60
BITCOIN 372.619 3.387
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

Seher Başkanın Ramazan Bayram mesajı

Son Güncelleme :

11 Mayıs 2021 - 12:19

ResimLink - Resim Yükle
Seher Başkanın Ramazan Bayram mesajı
ResimLink - Resim Yükle

AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’IN RAMAZAN BAYRAM MESAJI

 

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.

Bizleri, küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, umutların tazelendiği bir bayrama daha ulaştırdığı için Rabbimize hamd ediyorum.

Yeni umutlarla girdiğimiz bayramımızı, salgının gölgesinde idrak ediyoruz.

Gönlümüz, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi.

Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen korona virüs salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız.

Salgın sürecinde özverili bir şekilde görev yapan, sağlık çalışanlarımız ve kolluk kuvvetlerimiz başta olmak üzere tüm kamu ve özel sektör personellerimize şükranlarımı sunuyorum.

İnşallah salgın sonrası siyasi ve ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada, Türkiye’nin gücünü, zenginliğini, refahını çok daha yükseklere taşıyacağız. Ramazan Bayramı, inşallah, millet olarak yekvücut olmamızı sağlayacaktır.

Bugüne kadar önümüze çıkan problemlerin üstesinden gelmeyi nasıl başardıysak, önümüzdeki dönemde de meselelerimizi, Allah’ın yardımı ve milletimizin dirayeti sayesinde çözeceğiz.

Bayramların, tüm Müslümanlar ve insanlık için gerçek manasıyla “bayram” havasında geçmesini, başta Filistin’de yaşanan İsrail zulmü olmak üzere dünyanın değişik yerlerinde zulüm gören ve acı çeken tüm Müslümanların kurtuluşuna da vesile olmasını arzu ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin, İslam dünyasının bayramını tebrik ediyor, tüm gönüllere, hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, saadet, selamet getirmesini diliyorum.

 

 

casino siteleri