Kortulu köyünde termal su aranacak - Kırşehir Hakimiyet-Kırşehir Haber, Kırşehir Son Dakika HaberlerKırşehir Hakimiyet-Kırşehir Haber, Kırşehir Son Dakika Haberler

19 Mayıs 2022 - 14:44

Kortulu köyünde termal su aranacak

Kortulu köyünde termal su aranacak
Son Güncelleme :

13 Şubat 2021 - 22:35

Kırşehir Kortulu köyünde bir jeotermal kaynak sahası için arama ruhsat verilecek.

Kırşehir İl Özel İdaresi, Merkez ilçe sınırları içindeki Kortulu Köyü’nde yer alan; J32-d4 ve J31-c3 numaralı paftalarda yer alan, 3.597,585ha genişliğindeki jeotermal kaynak arama ruhsat sahası için, açık teklif usulüyle, ihale yapacak.

Söz konusu arazi için 134.291,91 TL + KDV muhammen bedel ve bu bedel üzerinden 4.028,76 TL geçici teminat belirlendi.

İhale, 25 Şubat 2021 günü, saat 10.15’ta, Kırşehir İl Özel İdaresi, Kırşehir İl Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İhale şartnameleri, Kırşehir İl Özel İdaresi, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü’nde ücretsiz görülebilecek ve bankaya yatırılması gereken 250 TL karşılığında, aynı adresten temin edilebilecek.

Tekliflerin, en geç ihale günü, ihale saatine kadar Kırşehir İl Özel İdaresi, Encümen Toplantı Salonu’na elden teslim edilmesi gerekiyor.

KAYNAK (ENERJİ GÜNLÜĞÜ)

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.