Pet Shop
ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle
DOLAR 18,5507 % 0.12
EURO 18,0974 % 0.38
GRAM ALTIN 984,43 % -0,31
ÇEYREK A. 1.609,54 % -0,31
BITCOIN 364.831 3.163
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
ResimLink - Resim Yükle
Google News

Seher Ünsal Başkan mazbatayı aldı

Son Güncelleme :

18 Ocak 2021 - 19:59

ResimLink - Resim Yükle
Seher Ünsal Başkan mazbatayı aldı
ResimLink - Resim Yükle

Seher Ünsal Başkan mazbatayı aldı

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal bugün seçim kuruluna giderek mazbatasını aldı.

Mazbatayı almaya Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir ve yönetim kurulu üyeleriyle gitti.

 

Çıkışta basın açıklaması yapan Ünsal bugünün tarihini not edin dedi. 

 

Partimize gönül vermiş dava arkadaşlarım, basınımızın güzide temsilcileri, bizi burada yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerim hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek tensipleri ve teşkilatımızın değerli delegelerinin oy birliğiyle Kırşehir Ak Parti İl Başkanlığına seçilmem münasebetiyle mazbata töreni için buradayız.

 


Ahi Evran ve Aşık Paşa’nın memleketi olan şirin Kırşehir’imizde bundan sonraki süreçte, düsturumuz olan : “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın.” İlkesine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde, teşkilat ve Kırşehir’imiz adına hep birlikte çalışmalarımızı daha gayretli olarak sürdüreceğiz. Bu anlayışla, insan odaklı ve erdemli bir yönetim sergileyeceğiz ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla birlikte ilerleyeceğiz.
Şahsıma tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek amacıyla, tıpkı Ahi Evran Veli gibi yüksek ahlak, disiplin, dürüstlük ve dayanışma içinde, sağduyulu olarak hareket ederek, şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Tıpkı asırlar önce devletimiz ve milletimizin güçlenmesine mayasını katan Ahilik teşkilatınınKırşehir topraklarında doğması ve tüm Anadolu’ya yayılması gibi köklü geçmişimizden aldığımız güçle ve Genel Başkanımızdan aldığımız feyizle inandığımız yolda emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz.


Basınımızın kıymetli mensupları 18/01/2021 tarihini ajandalarınıza not etmenizi istiyorum.
Bu tarih; Kırşehir’imiz için atan yüreklerin, gönülleri fethetmek için hareket ettiği tarihtir.
Bu tarih partimizin kurulduğu ilk günkü ruhla, aşkla, heyecanla yeniden ivmelendiği tarihtir.
Bu tarih memleketimizin en ücra köşesindeki gönüllere ulaşmak için yola çıktığımız tarihtir.
Bu tarih 1071’dir, 1453’tür.
Kıymetli gönüldaşlarım 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde ve akabinde yapılacak yerel seçimlerde memleketimize hizmet için yetkilendirilmek istiyoruz.
Sevgili dava arkadaşlarım bu kutlu yolda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde benim başkanlığımda birlikte yürümeye ;
Söz veriyormusunuz
Söz veriyormusunuz
Söz veriyormusunuz
Hepinize çok teşekkür ederim.

 

casino siteleri