Sağlık-Sen Başkanı Yücesan: Filyasyon ekibiyle gurur duyduk - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

20 Ocak 2021 - 14:18

Sağlık-Sen Başkanı Yücesan: Filyasyon ekibiyle gurur duyduk

Sağlık-Sen Başkanı Yücesan: Filyasyon ekibiyle gurur duyduk
Son Güncelleme :

31 Aralık 2020 - 13:43

2.453 views

Sağlık-Sen Başkanı Yücesan: Filyasyon ekibiyle gurur duyduk

Koronavirüs ile mücadele kapsamında virüs taşıyanların temas ettiği kişilerin belirlenmesi ve salgının önüne geçilmesi için sahada fedakârca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor.
Dün akşam saatlerinde Kadın kolları başkan yardımcımız Buse Ülger ve filyasyon ekibi sahada görev yaptığı esnada minik sultan’ın evine misafir oldular, ekibimizin beslenmenize dikkat edin bol bol meyve tüketin uyarısını yaptığı esnada minik sultan’ın “bizim evde meyve yok ki” sözü üzerine duygusal anlar yaşanmıştır.
Sağlık çalışanlarımız duyarlı davranarak kendi imkânlarıyla alışveriş yapıp minik Sultan’ın ve ailesinin yüzünü güldürdüler.
Konuyla ilgili Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yapmış olduğu açıklamada; “Filyasyon ekibimizi sağlık sen olarak canı gönülden kutluyorum. Aynı zamanda bu aileye yapmış oldukları yaklaşımdan dolayı bu ekibimizi en yakın zamanda sağlık-sen olarak ödüllendireceğiz. Bütün ekibi ayrı ayrı kutluyorum. sağlık çalışanlarımız sahada tedavinin yanı sıra merhamet ve yardımseverliği gerçekten gurur verici bir davranış.” Dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.