Ankara Milletvekili Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

20 Ocak 2021 - 12:25

Ankara Milletvekili Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Ankara Milletvekili Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 11:48

383 views

Ankara Milletvekili Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

 

Ankara Milletvekili Hacı Turan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı rektörlük makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette üniversitemizin genel durumu ve yapılan çalışmalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir’in yükseköğretimdeki kalite ihtiyacını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin karşıladığını dile getiren Turan, üniversitenin birçok çalışmasıyla Kırşehir’i uluslararası alanda tanıttığını belirtti.

Üniversitenin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Turan, bir Kırşehirli olarak Kırşehir için yapılan her çalışmada üzerine ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğini belirtti. Çalışmalarından dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine teşekkür etti.

Üniversitemizin gelişmesi ve ilimizinher alanda kalkınması adına birçok proje geliştirdiklerini ve yürüttüklerini vurgulayan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, projelerin hayata geçmeye başladığını ve projeler ile birlikte Kırşehir’in ve üniversitemizin ulusal ve uluslararası alanda bölgesinde fark yarattığını söyledi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin birçok çalışmasıyla önce bölgesinde daha sonra da ülkede model olduğunu anlatan Rektör Karakaya, yeni projelerle üniversitenin uluslararası alandaki başarılarını da artıracaklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Ankara Milletvekili Hacı Turan’ateşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.