Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) atama yazısı - Kırşehir Haber, Kırşehir HakimiyetKırşehir Haber, Kırşehir Hakimiyet

27 Temmuz 2021 - 18:02

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) atama yazısı

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) atama yazısı
Son Güncelleme :

03 Kasım 2020 - 13:33

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) atama yazısı

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) resmi atama yazısı Genel Başkan Mehmet Ali Dim imzası ile Kırşehir Valiliğine gönderildi.

Yapılan resmi atama yazısında KGK’nın misyon ve vizyonu ile birlikte temsilci olarak İHA Muhabiri Enderhan Öz’ ün atandığı duyuruldu.

Kırşehir Valiliğine gönderilen yazıda;

Cumhurbaşkanımızın izni ve onayıyla 3335 sayılı yasaya göre ‘Uluslararası Birlik’ statüsüyle kurulmuş olan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) adına sizi bilgilendirmek ve işbirliğimizi başlatmak adına vaktinizi aldığımız için hoşgörünüzü istirham ederim.

Konseyimiz bünyesinde Yaygın Medya, Yerel Medya ve Dış Medya Meclisleri bulunmaktadır.

Misyonumuz, yurtiçi ve yurtdışında mesleki dayanışma ve işbirliği ile medya mensuplarını etkin bir şekilde tek bir hedefe yönelterek, ülkemiz, devletimiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak, yurtiçi ve yurtdışında algı operasyonlarına karşı etkin lobi yapmak ve medya yoluyla ‘Yerli ve Milli Duruş’ çerçevesinde faaliyette bulunmaktır.

Bu çerçevede Konseyimizin yurtiçi ve yurtdışında temsilcilikleri vardır.

İlinize de temsilci olarak Sayın Enderhan ÖZ atanmıştır.

Temsilcimiz ile uyumlu bir çalışma süreci temenni ediyor; ilgi ve desteğinizi esirgememeniz dileğiyle en içten selam ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.