İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırşehir’de lezzetin adı: Etap Restaurant Ali Usta’nın YERİ

Kırşehir’de lezzetin adı: Etap Restaurant Ali Usta’nın YERİ

 

Kırşehir’de eşinizle, dostunuzla, arkadaşınızla temiz ve lezzetli yemek yemek istiyorsanız lezzetin adı, Etap Restaurant Ali Usta’nın yerine gitmenizi tavsiye ederiz.

Yenice Mahallesi 183. Sokak’da toplamda 3 kattan oluşan Etap Restaurant Ali Usta’nın Yeri’nde çorba çeşitleri (kelle paça, işkembe, şırdan, mercimek, ezo gelin, tavuk), Sulu yemek (Tas kebap, çoban kavurma, sebzeli güveç, İzmir köfte, sandal sefası, musakka, kuru fasulye, pilav,) Kebap çeşitleri (et döner, ekmek arası, iskender, köfte, tavuk şiş, tavuk pirzola, kelebek, kanat) ve tatlı çeşitleriyle damağınıza uygun lezzetleri bünyesinde barındırıyor.

SİZ YEMEK YERKEN ÇOCUKLARINIZI OYUN PARKINA BIRAKIN

Özellikle çocuklu ailelerin  daha rahat yemeklerini yiyebilmeleri için Etap Restaurant Ali Usta’nın Yeri zemin katta çocuklar için hazırlanmış çocuk parkında çocuklarınızı eğlendiriyor.

Oyun parkından oynayan çocuklarınızı ise büyük ekran televizyonlar aracılığı ile takip edebiliyorsunuz.

TOPLU YEMEK VE ÖZEL GÜNLERDE AÇIK HAVA TERAS HİZMETİNİZDE

Etap Restaurant Ali Usta’nın Yeri’nde ise en üst kat açık hava teras…Yemekten sonra zevkinize göre, kahvenizi, çayınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla rahat bir nefes alacağını teras ise size ayrı bir keyif katıyor.

 

ALO PAKET: 0386 213 8383

DCIM100MEDIADJI_0046.JPG

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın