Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül’den Rektör Karakaya’ya ziyaret - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 17:22

Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül’den Rektör Karakaya’ya ziyaret
Son Güncelleme :

16 Eylül 2020 - 9:20

3.944 views

Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir’de bulunmaktan ve burada görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin de çalışmalarının göz doldurduğunu belirtti. Üniversitemizin bölgesinin kalkınmasına dair çok çeşitli projeler ürettiğini ve bu projelerin bölge halkının da yararına olduğunu vurgulayan Yurdagül, başarılı çalışmalarından dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine teşekkür etti.

Göreve geldiği günden bu yana tüm çabalarının Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini belli bir seviyeye çıkarmak olduğunu ve bunu da ellerinden geldiğince başardıklarını anlatan Rektör Karakaya, çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinin parlayan yıldızı yapacaklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’e teşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.