Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Bu haber 08 Eylül 2020 - 16:28 'de eklendi ve 2.390 views kez görüntülendi.

Bu sene yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında üniversiteye girmeye hak kazanan, devletimizin koruması altındaki gençlerimiz Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Gençleri kabulünde konuşan Vali İbrahim Akın, devletimizin koruması altındaki gençlerimizin geleceklerini belirledikleri YKS’de gösterdikleri başarıdan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Devlet olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Fatma Bacı Çocuk Evlerinde kalan gençlerimizden biri Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümüne yerleşmeye hak kazanırken, diğer gencimiz ise Trabzon Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümüne yerleşmeye hak kazanmıştır. Devletimiz üniversite hayatı boyunca gençlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacaktır. Kendilerini kutluyor, üniversite hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’nın da yer aldığı ziyarette, Sayın Valimiz başarılı gençlere çeşitli hediyeler verdi.