Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 15:27

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi
Son Güncelleme :

08 Eylül 2020 - 16:28

10.697 views

Bu sene yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında üniversiteye girmeye hak kazanan, devletimizin koruması altındaki gençlerimiz Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Gençleri kabulünde konuşan Vali İbrahim Akın, devletimizin koruması altındaki gençlerimizin geleceklerini belirledikleri YKS’de gösterdikleri başarıdan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Devlet olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Fatma Bacı Çocuk Evlerinde kalan gençlerimizden biri Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümüne yerleşmeye hak kazanırken, diğer gencimiz ise Trabzon Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümüne yerleşmeye hak kazanmıştır. Devletimiz üniversite hayatı boyunca gençlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacaktır. Kendilerini kutluyor, üniversite hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’nın da yer aldığı ziyarette, Sayın Valimiz başarılı gençlere çeşitli hediyeler verdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.