Ulupınar Köyünün yolu yapıldı - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 14:55

Ulupınar Köyünün yolu yapıldı

Ulupınar Köyünün yolu yapıldı
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2020 - 15:03

942 views

Kırşehir İl Özel İdare, 2020 yılı yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

İl Özel İdare Yol ve Ulaşım hizmetleri Müdürlüğü 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Merkez Ulupınar köyünün yol çalışmasını tamamlandı.

İl bağlantı yolları ve köy içi bağlantı yolları olmak üzere toplamda 6 km II.Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı gerçekleştirildi.

Yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten ve Yol yapım çalışmaları hakkında bilgi veren Özel İdare Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz; “ 2020 yılı yol yapım işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Amacımız Köylerde yapılan çalışmalarla birlikte vatandaşların şehre gidiş gelişlerinde ve diğer köylere ve ilçelere ulaşımda sorun yaşanmamasıdır. Bu kapsamda Özel idare ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu alt yapı, dolgu ve diğer çalışmalarını tamamladığımız Merkez Ulupınar Köyümüzün 6 km’lik yol yapım çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız, diğer ilçe ve köylerimizdeki yol yapım çalışmalarımızda planlı ve programımız dâhilinde devam ediyor, yeni yapılan köy yollarımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

köy içi bağlantı yolları olmak üzere toplamda 6 km II.Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı gerçekleştirildi

Ulupınar köy içi bağlantı yolları olmak üzere toplamda 6 km II.Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı gerçekleştirildi. (FOTOĞRAF: KIRŞEHİR ÖZEL İDARE)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.