Üniversite “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de yerini aldı - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 17:27

Üniversite “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de yerini aldı

Üniversite “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de yerini aldı
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2020 - 10:25

4.777 views

Üniversite “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de yerini aldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bu yıl üniversite tercihi yapacak adaylar için Covid-19 salgını nedeniyle olası riskleri en aza indirgeyerek süreci kolaylaştırmak amacıyla, üniversitelerin ve programlarının dijital ortamda tanıtılmasına yönelik düzenlediği “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020″ başladı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin yanı sıra ülkemizden 200 eğitim kurumu ile paydaş kuruluşlar katıldı.

Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından koordine edilen Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarında üniversitemiz çok sayıda öğrenciye ulaşmanın yanında, salgın dolayısıyla oluşabilecek riskleri de dikkate alarak öğrencilere tercih edeceği programın dijital ortamda yakından tanıtılmasını hedefliyor.

On binlerce adayın hizmetine açılan Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020’de Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tüm bilgi ve birikimi ile öğrencileri ağırlamaya başladı. Dört gün boyunca sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında iletişime açık olan fuarda üniversitemiz personeli, online olarak hızlı bir şekilde adayların sorularına cevap veriyor. Adaylar, sanal fuarda üniversitemiz bölümleri, yurt imkânları, merkez yerleşkemiz ve şehrimiz hakkında yetkili akademik ve idari personelden bilgi alabiliyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.