MHP İL Başkanı Kılıç: Kongrelere tek listeyle gidiyoruz - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

MHP İL Başkanı Kılıç: Kongrelere tek listeyle gidiyoruz

Bu haber 06 Ağustos 2020 - 20:08 'de eklendi ve 4.709 views kez görüntülendi.

Partilerinin kongre sürecini değerlendiren MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, “Kongrelerimizden birlik ve beraberlik içerisinde çıkacağız. Kazanan partimiz ve davamız olacaktır” dedi.

MHP’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLIYOR

 

BAŞKAN KILIÇ: “KONGREYE TEK LİSTE İLE GİDİLECEK”

KIRŞEHİR – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Teşkilatında kongre süreci başlıyor.

Milliyetçi Hareket Partisinin ilçe kongreleri hakkında açıklama yapan MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, kongrelere parti genel merkezlerinin aldığı karar doğrultusunda tek listeyle gidileceğini söyledi.

BAŞKAN KILIÇ: “KONGRELERİMİZDE PANDEMİ TEDBİRLERİ ALINACAK”

Başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Corono Virüs nedeniyle kongrelerinde tüm tedbirlerin alınacağına dikkat çeken MHP İl Başkanı Arif Kılıç, “Partimizin son yapılan Başkanlık Divan Toplantısında alınan karar gereği merkez ve ilçelerde yapılacak kongrelerde, Corona Virüs (Covid19) tedbirleri çerçevesinde delege haricinde hiç kimse salonlara alınmayacak. Kongrelerimizin yapılacağı alanlarda tüm tedbirleri uygulayacağız. Kongrelerimizi ülkücü harekete ve partimize yakışır bir disiplin çerçevesinde yapacağız.” dedi.

BAŞKAN KILIÇ: “KONGREYE TEK LİSTE İLE GİDİLECEK”

Partilerinin Genel Merkezi onayı ile merkez ve ilçelerde seçimlere tek liste ile gidileceğine işaret eden MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, “Partimizin merkez ilçe başta olmak üzere tüm ilçelerimizde kongreye parti genel merkezimizin onayı ile tek liste ile gidilecek. Kongrelerimizden kırgınlık, küslük olmadan birlik ve beraberlik içerisinde çıkacağız. Kazanan partimiz ve davamız olacaktır” diye konuştu.

SEÇİMLER 14 AĞUSTOS’TA BAŞLAYACAK

Edinilen bilgiye göre, 14 Ağustos Cuma günü Boztepe ilçe kongresi, 15 Ağustos’ta Merkez ilçe, Kaman, Mucur ve Çiçekdağı ilçe kongreleri, 16 Ağustos’ta Akpınar ve Akçakent ilçe kongreleri yapılacak.

İSİMLER BELİRLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kongrelerinde; Kırşehir Merkez’de Ramazan Adalı, Kaman’da Yılmaz Uzunay, Mucur’da Ali Rıza Budak, Akpınar’da Sami Atalay, Boztepe’de Musa Ceylan, Akçakent’te Mehmet Güner ve Çiçekdağı İlçesi’nde ise Ahmet Hikmet Erdoğan aday gösterilecekler.