Milletvekili Kendirli’nin Bayram mesajı - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

22 Ocak 2021 - 19:00

Milletvekili Kendirli’nin Bayram mesajı

Milletvekili Kendirli’nin Bayram mesajı
Son Güncelleme :

29 Temmuz 2020 - 19:05

5.081 views

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı

Milletçe sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.

Bu bayramda da, sorumluluklarımızın bilincinde olarak, tüm dünyayı saran korana virüs ile mücadeleye devam etmeyi,sosyal mesafe kurallarına, bilim kurulumuzun tavsiyeleri ve tedbirlerine uymayı ihmal etmeyelim.  Hastalarımızı, yaşlılarımızı, muhtaçları, şehitlerimizin yadigârlarını ve kahraman gazilerimizi bu müstesna günde de hatırlayarak, telefonlaşarak, her daim bir olduğumuzu, onların yanında olduğumuzu da gösterelim.

Bu duygular içinde bütün hemşehrilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileyereksevgi ve saygılarımı sunuyorum

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.