Türk Sağlı Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül: Sağlık çalışanı emeğinin hakkını aldı - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

27 Ocak 2021 - 09:43

Türk Sağlı Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül: Sağlık çalışanı emeğinin hakkını aldı

Türk Sağlı Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül: Sağlık çalışanı emeğinin hakkını aldı
Son Güncelleme :

03 Aralık 2019 - 16:44

96 views

Türk Sağlı Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül: Sağlık çalışanı emeğinin hakkını aldı

Türk Sağlı Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül, sağlık camiyasının bugün kazandığı 6 bin 900 liralık promosyon müjdesi nedeniyle basın açıklaması yaptı.
Emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Karagül, “Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm kurumlarda çalışanlar ve Türk Sağlık Sen Kırşehir Şube Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim” dedi.

KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PROMOSYON İHALESİ’NDE KİŞİ BAŞI 6900 TL İLE ANLAŞMA SAĞLANDI!
Başta Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut ve ekibine teşekkür eden Başkan Karagül, şunları söyledi:
“Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı kurumlarda çalışan 2688 personeli ilgilendiren promosyon ihalesinde, kişi başı 6900 TL’de anlaşma sağlandı.
Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nde yapılan ihaleye İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali Bulut, Destek Hizmetleri Başkanımız Yunus Dağ, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yrd. Nevzat Kurt, banka temsilcileri ve ilgili birim personeli katıldı. Yapılan promosyon ihalesi kişi başı tek seferde ödenecek 6900 TL ile 5 yıllığına Ziraat Bankası ile anlaşma sağlandı. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. İhaleye katılan banka müdür ve bölge müdürlerimize teşekkür ederiz.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.