Kendirli: Sayın Ekicioğlu, haberden haberinin olmadığını basın açıklaması yapacağını söyledi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

21 Ocak 2021 - 05:46

Kendirli: Sayın Ekicioğlu, haberden haberinin olmadığını basın açıklaması yapacağını söyledi

Kendirli: Sayın Ekicioğlu, haberden haberinin olmadığını basın açıklaması yapacağını söyledi
Son Güncelleme :

24 Ekim 2019 - 19:02

81 views

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, son günlerde yerel medyada çıkan ortağı bulunduğu inşaat firmasının 12 metrekarelik bekçi kulübesi ve müracaat ofisiyle ilgili basın açıklaması yaptı.

İşte o açıklama:

Kendirli: Sayın Ekicioğlu, haberden haberinin olmadığını basın açıklaması yapacağını söyledi

Geçen hafta bizzat ismi kullanılarak kaçak inşaat yaptığım izlenimi uyandırmaya yönelik haberleri üzülerek takip ettik. Ortağı bulunduğu şirket tarafından inşaa edilen sitenin inşaası sırasında belediyemizin bilgisi dahilinde bekçi kulübesi ve müracaat ofisi olarak yapılan 12 m2 gecici yapının mevcut belediye yönetiminin, dikkatleri başka yöne çekme gayreti içerisinde olayı bu şekilde abartıp, kaçak yapıya müsaade etmeyeceğiz çıkışıyla ulusal basına taşıması ne kendisine nede şehrimize bir şey kazandırmayacaktır. Belediye tarafından,yapının kaldırılması yönünde Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’nin tarafına yapılmış bir tebligat olmadığı gibi, ortada kaçak yapılmış bir yapıda mevcut değildir.” DEDİ.

Milletvekili Mustafa Kendirli kendisinin Sayın Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu arayarak kendisine yapılan bir tebligat bulunmadığını belirttğini anlattı.

Kendirli, Sayın Ekicioğlu’nun ise özürünü dileyerek haberden haberinin olmadığını belirtmiş basın açıklaması yapacağını kaydetmiştir. Bizde Sayın Ekicioğlu’nun sözünde durarak basın açıklaması yapıp konuya açıklık getirmesini talep ediyoruz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.