Vali Akın, Boztepe’yi ziyaret etti - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Vali Akın, Boztepe’yi ziyaret etti

Bu haber 30 Ağustos 2019 - 13:49 'de eklendi ve 3.647 views kez görüntülendi.

Vali Akın,  Boztepe’yi ziyaret etti

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Boztepe ilçesinde bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak Malya Tarım İşletmelerini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Müdür Abdülselam Dağal’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ardından, İlçe Emniyet Amirliğine geçen Vali İbrahim Akın, Şehit Polis Memuru Hayrettin Yılmaz adına bina içerisinde oluşturulan köşenin açılış törenine katıldı.

Daha sonra belediyeyi ziyaret eden Vali Akın,  Belediye Başkanı Hüseyin Takan’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Son olarak Boztepe Hükümet Konağını ziyaret ederek Kaymakam Vekili Ramazan Yıldırım’dan ilçede yürütülen faaliyetler ve devam eden yatırımlarla ilgili brifing alan Vali İbrahim Akın, ilçelerimizdeki eksikleri yerinde görerek sorunların çözülmesi için eldeki imkanlar doğrultusunda gayret gösterdiklerini söyledi.

Sayın Valimizin Boztepe ilçesindeki programı, kurum binalarında incelemelerde bulunarak personel ile sohbet etmesi ile sona erdi.

Vali İbrahim Akın’a ilçedeki programında İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, Kaymakam Vekili Ramazan Yıldırım ve ilçe protokolü eşlik etti.