Vali Akın, Akçakent’i ziyaret etti - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

25 Ocak 2021 - 14:17

Vali Akın, Akçakent’i ziyaret etti

Vali Akın, Akçakent’i ziyaret etti
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2019 - 13:41

90 views

Vali Akın, Akçakent’i ziyaret etti

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Akçakent ilçemizde bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak, son şehidimiz J.Uzm.Çvş. Yasin Baran’ın Akçakent ilçesi Polatlı Köyünde yer alan baba ocağını ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, şehidimizin ailesine devletimizin ve milletimizin şükranlarını ileterek Şehadet Belgesi verdi.

Ardından Akçakent Belediyesini ziyaret eden Sayın Valimiz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda göreve yeniden seçilen Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Daha sonra, Akçakent Kaymakamlığına geçen Valimiz Sayın İbrahim Akın, ziyareti sırasına yaptığı konuşmada, “Bugünkü ilçe ziyaretimizde son şehidimizin ailesini ziyaret ederek anne-babası ve kardeşlerine Şehadet Belgesini verdik. Şehitlerimizin kanlarıyla vatan kılınan bu topraklarda özgürce yaşamamızı şehitlerimize borçluyuz. Bu vesileyle, bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Ayrıca, Belediye Başkanlığı ile Akçakent Hükümet Konağını da ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmaları değerlendirme imkânı bulduk. İlçelerde devam eden yatırımların zamanında tamamlanması için yakından takip ediyoruz. Amacımız bütün ilçelerimizi olduğu gibi Akçakent’i de daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getirmek.” dedi.

Sayın Valimizin ziyareti, Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu’ndan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ile sona erdi.  

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.