Ticaret Borsası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde meydandaydı - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

19 Ocak 2021 - 14:04

Ticaret Borsası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde meydandaydı

Ticaret Borsası 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde meydandaydı
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2019 - 13:51

125 views

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tüm Türkiye de olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle anıldı.
Mehteran Bölüğü eşliğinde Askerlik Şubesi önünden başlayarak Ankara Caddesinden Cacabey Meydanına kadar devam eden bir kortej yürüyüş düzenlendi.
15 Temmuz hain darbe girişimini konu alan film ve slaytların izlenmesi ile başlayan programda protokol konuşmalarının ardından Kuran Tilaveti, gençlerin çeşitli şiirler okuması, Mehteran Bölüğü gösterisi ve kahramanlık türkülerinin seslendirilmesi ile devam eden programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da yaptığı konuşma da meydanda canlı olarak izlendi.
Katılımcılara çeşitli ikramların yapıldığı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, ’15 Temmuz’a Hayat Verenler’ tiyatrosunun sahnelenmesinin ardından saat 00.3’te camilerden salaların okunması ve sonrasında tutulan demokrasi nöbeti ile devam etti.
Kırşehir Ticaret Borsası,Yönetim Kurulu üyeleri, personel ve borsa üyelerinin de katıldığı bu anlamlı günde geceye katılan genç ve çocuklara dondurma ikramında bulundu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.