Birlik ve beraberliğin ismi Fatih Mehmet Yavuz… - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Birlik ve beraberliğin ismi Fatih Mehmet Yavuz…

Bu haber 11 Temmuz 2019 - 0:02 'de eklendi ve 75 views kez görüntülendi.Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı’na birlik ve berberlik içinde tek aday olan Eğitim-Bir-Sen Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, yeniden başkan oldu.
Kırşehir’de seçildiği günden itibaren sendika başkanlarıyla birlik ve beraberlik içinde çalışan Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, kendi seçimin ardından hemen Memur-Sen Başkanlığı’na tek aday olmuş ve kazanmıştı.


“BEN DEĞİL, BİZ ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYORUZ”


Geçtiğimiz hafta olagan genel kurula giden Memur-Sen Kırşehir Şubesi seçimlerde oda başkanlarının ortak görüşüyle Eğitim-Bir-Sen Başkanı Fatih Mehmet Yavuz yeniden Başkanlığa seçildi.


“Makamlar gelip geçici, önemli olan iz bırakmak” diyen Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Fatih Mehmet Yavuz, “Birlik ve berberlik içinde kardeşce seçim yaparak sendika başkan arkadaşlarımız bizi bu göreve yeniden layık gördü. Bana bu görevi layık gören herkese teşekkür ediyorum. Kamu alanında çalışan arkadaşlarım temsilci olarak bizleri seçti. Bizde her platformda üyelerimizin hakalarını savunmak için çok güzel işler yapacağız. Bunu yaparken de ben değil biz anlayışıyla çalışacağız.