Efsane geri döndü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan karaname ile Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanan Halil Çalışır resmen göreve başladı.

Daha önce sırasıyla KYK, Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve son olarak da Kırşehir Belediyesi Basın Müdürü olarak Kırşehir’e hizmet eden Halil Çalışır, yeni atandığı il müdürlüğüne başladı.

Kırşehir’in kültür ve sanat arşivini elinde bulunduran Halil Çalışır, Ahi şehri Kırşehir’i kültür ve sanat ile belirli bir yere getireceğini söyledi.

KIRŞEHİR YER ALTI ÇARŞILARI VE TARİHİ YAPITLARIYLA KAPADOKYA BÖLGESİNİN GİRİŞ KAPISI, BUNU İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

Kültür ve Turizm İl Müdürü Halil Çalışır, Kapadokya bölgesinin kapısı olan Kırşehir’in tarihi ve doğal güzellikleriyle önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Bunun için hemen işe başladıklarını belirten Çalışır, özellikle yeni yapılan müzeye ziyaretçi akınının geleceğini sözlerine ekledi.

Hakimiyet Haber Merkezi

Bir cevap yazın

Next Post

Koçpınar: Barolar Birliği Başkanı Sayın Metin Feyzioğlunu Adalet Çalışanlarından özür dilemeye davet ediyorum

Çar Haz 12 , 2019
TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKoçpınar: Barolar Birliği Başkanı Sayın Metin Feyzioğlunu Adalet Çalışanlarından özür dilemeye davet ediyorum Büro Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Hakan Koçpınar, Yeni yapılan Yargı Reformu Paketiyle ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklama: “Değerli basın mensupları, sendikalarımızın çok kıymetli başkan ve temsilcileri, Adalet Hizmetlerinin yerine getirilmesinde alın teri döken, emek harcayan, […]