Milletvekili Kendirli : Yol medeniyettir - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Milletvekili Kendirli : Yol medeniyettir

Bu haber 10 Haziran 2019 - 16:27 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

Milletvekili Kendirli : Yol Medeniyettir.İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın

Akçakent-Hamzabey Arası Sıcak Asfalt Çalışması Tamamlandı.

2019 yılı  yatırım programı kapsamında Kırşehir İl Özel İdaresi tarafından Akçakent-Hamzabey arası ulaşımı sağlayan 3,2 km‘lik yolun 2019 yılı çalışmaları kapsamında, yol genişletmesi standartları yükseltilerek (yarma, dolgu, büz geçişi vb.) alt temel pilentmiks serimi gerçekleştirildi ve üzerine bütümlü sıcak karışım(BSK) binder tabakası yapılarak tamamlandı.

Yapımı tamamlanan 3,2 km’lik yolun tamamı İl Özel İdare tarafından finanse edildi. Bu iş kapsamında 7.800 ton (pmt) pilentmiks  temel malzeme, büz sanat yapı malzemesi, 5.200 ton sıcak asfalt, kazı ve dolgu işleri yolun güzergâhı en iyi seviyeye gelecek şekilde tamamlandı.

Ramazan Bayramı öncesinde yapımı hızlı bir şekilde tamamlanmasıyla Akçakent İlçesinde yaşayan vatandaşlar tarafından büyük takdirini ve beğenisini kazanan çalışmalar hakkında açıklama yapan   AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ;İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla çıktığımız bu hizmet yolunda ,yağmur-çamur demeden gecesini gündüzüne katan İl Özel İdaresi ekiplerimiz sıcak asfalt çalışmalarında nihayete eriştiler. İl Özel İdaremiz tarafından sıcak asfalt serimi yapmanın sözümüzü yerine getirmenin ve hemşerilerimizin beğenisini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz.  Akçakent de yaşayan hemşerilerimizin rahat ve güvenli bir şekilde yolculuğunu tamamlaması için sıcak asfalt serimi yapılarak hizmetine hazır hale getirilmiştir. Bu vesileyle başta İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz’a ve özel idaresi ekiplerimize bir kez daha teşekkür ediyor, bizden dua ve desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşerilerime de hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Seri bir şekilde sıcak asfalt serimi yapan ekiplerin de çalışmalarını tamamlanmasının ardından yol çizgileri de çekilerek çalışmalar tamamlandı.