Kendirli ve Belediye Başkanları Kırşehir’e hizmet için Ankara’da mesai yapıyor - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Kendirli ve Belediye Başkanları Kırşehir’e hizmet için Ankara’da mesai yapıyor

Bu haber 20 Nisan 2019 - 16:46 'de eklendi ve 69 views kez görüntülendi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirlibaşkanlığındaki Kırşehir ilçe belediye başkanları, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

Yerel yönetim ve belediyecilik konusunda Kırşehir’e yatırım ve hizmetlerin getirilmesi, mevcut hizmetlerin kalitesinin artırılması amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Milletvekili Kendirli’ye, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç eşlik etti. 

İlk olarak Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ahmet Kazan’ı makamında ziyaret eden Kendirli ve beraberindeki ilçe belediye başkanları,  Kırşehir ve ilçelerine yeni kar küreme araçları, kamyonlar, kanalizasyon çalışmalarında kullanılacak araçların en kısa sürede teslimi konusunda Türkiye Belediyeler Birliğinden söz aldı.

Daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel’i ziyaret eden Kendirli ve ilçe belediye başkanları, ilçelerin ihtiyacı olan yeni çöp toplama kamyonları ve konteynerleri, kanal açma araçları, vidanjör ve ekipmanlarının en kısa sürede ilçe belediyelerine teslimi ve hizmete girmesi konusunda Genel Müdür Ecel ile mutabık kaldı. 

Kendirli, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ile de görüşerek, Kırşehir ve ilçelerindeki yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.