Yeni Belediye Başkanı Ekicioğlu, Vali Akın’ı ziyaret etti - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

25 Ocak 2021 - 12:39

Yeni Belediye Başkanı Ekicioğlu, Vali Akın’ı ziyaret etti

Yeni Belediye Başkanı Ekicioğlu, Vali Akın’ı ziyaret etti
Son Güncelleme :

05 Nisan 2019 - 13:52

108 views

Yeni Belediye Başkanı Ekicioğlu, Vali Akın’ı ziyaret etti

Yeni seçilen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Valimiz Sayın İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçiminde Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Meclis Üyelerinin görevlerinin hayırlı olmasını diledi.
Yeni seçilen Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerinin yapacakları hizmet ve katkılarla ilimizi bugün bulunduğu noktalardan daha ileri seviyelere taşıyacaklarına inandıklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Yapılacak kaliteli çalışmalarla vatandaşlarımızın huzuru ve refahı daha ileri taşınacaktır. Bu vesileyle yeni seçilen Belediye Başkanını tebrik ediyor, Belediye Meclis Üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da konuşmasında, “31 Mart Mahalli İdareler Seçiminin huzurlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Halkımız da bizi bu göreve layık gördü. Kırşehir’e güzel hizmetlerde bulunacağız.” dedi.
Ziyaret, Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve meclis üyeleri arasında yapılan sohbet ile sona erdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.