Kındam Mahallesinde asfalt tamamlandı - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Kındam Mahallesinde asfalt tamamlandı

Bu haber 27 Mart 2019 - 11:53 'de eklendi ve 63 views kez görüntülendi.

Kındam Mahallesi Asfalt Çalışması Tamamlandı  

Kırşehir Belediyesi Kındam Mahallesine sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı. Altyapı hizmetleri ve kaldırım yapımının ardından Kındam Mahallesinde asfalt çalışması da tamamlandı. 

          Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci mahalledeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla da sohbet etti. İlin tüm mahallelerine şimdiye kadar götürülmemiş hizmetleri götürdüklerini ve vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Bahçeci, kentin dört bir yanını güzelleştirmek için gayret gösterdiklerini, bu kapsamda Kındam Mahallesinde altyapı hizmetlerinin ardından asfaltlama çalışmalarını da hızla tamamladıklarını kaydetti. 

Bahçeci, Hizmetler devam edecek

 ​ Başkan Bahçeci, 2009 yılında Göreve geldiğimizde hep dediğimiz bir şey vardı ‘Önceliğimiz daha önce hizmet gitmeyen kenar mahalleler’ biz bu düstur ile KındamMahallemize sıcak asfalt çalışması yaptık. KındamMahallemize hayırlı olsun. Şehrimizin 14 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Bahçeci,  On yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda, şehrimizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. 

Şehrimizin 14 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde şehir merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş verdiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Kırşehir içindir. Kırşehir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Hizmetlerimiz tüm şehirde hız kesmeden devam edecek. Çünkü vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor” şeklinde konuştu.