SGK yeni binasına taşındı

SGK yeni binasına taşındı

Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, eski yerinde yeniş yapılan SGK binasının bitirildiğini ve kurumun taşındığını söyledi.


Akdeniz, şunları konuştu, “Hizmet binası olarak kullandığımız mülkiyeti kurumumuza ait Medrese mahallesi, 1133 ada, 3 parselde kayıtlı 3.5 dönüm arsa üzerine kurulu 3.200 m2 kapalı alanlı taşınmaz yıkılarak yerine 5.750 m2 kapalı alanlı yeni bir hizmet binası yapılmıştır.


Geçici olarak hizmet verdiğimiz Ahi Evran Mh. Ankara Kayseri Asfaltı Cd. DSİ Yanı No:71 KIRŞEHİR adresinde bulunan Eski İl Müftülüğü hizmet binasından yapımı tamamlanan yeni hizmet binamızın bulunduğuMedrese Mahallesi 67.Sokak KIRŞEHİR adresine 08.03.2019 tarihinde taşınma çalışmaları başlamıştır. Yapımı tamamlanan yeni hizmet binamızda11.03.2019 tarihinden itibaren hizmet verilmeye başlanmıştır. Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü taşınma işlemi başladığı tarihten itibaren hizmette hiçbir kesintiye uğramamış dolayısıyla vatandaşlarımız bu süreçte kesintisiz hizmet almaya devam etmişlerdir.


Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü yeni binası 5.750 m2 kapalı alanlı, bekleme salonları, konferans salonları, çift asansörlü, ferah ve geniş mekânlı, akıllı bina sisteminde tamamen engelli, yaşlı ve hasta vatandaşlarımız düşünülerek yapılmış son derece modern bir binadır. Binamızın inşaatının başlangıç ve bitimi arasındaki geçici süreçte vatandaşlarımıza göstermiş oldukları anlayış ve sabırdan dolayı İl Müdürlüğü olarak teşekkür ediyorum. Bilinmesi gerekir ki bütün bu çalışmalar vatandaşlarımıza layık olduğu şekilde en modern binalarda en kaliteli hizmet verebilmek içindi. Yeni hizmet binamız vatandaşlarımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Hakimiyet Haber Merkezi

Bir cevap yazın

Next Post

Kındam Mahallesinde asfalt tamamlandı

Çar Mar 27 , 2019
TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKındam Mahallesi Asfalt Çalışması Tamamlandı   Kırşehir Belediyesi Kındam Mahallesine sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı. Altyapı hizmetleri ve kaldırım yapımının ardından Kındam Mahallesinde asfalt çalışması da tamamlandı.            Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci mahalledeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla da sohbet etti. İlin tüm mahallelerine şimdiye kadar götürülmemiş hizmetleri götürdüklerini ve vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin […]