Bakan Kasapoğlu: Kırşehir'e spor alanında güzel yatırımlar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

22 Ocak 2021 - 12:30

Bakan Kasapoğlu: Kırşehir’e spor alanında güzel yatırımlar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz

Bakan Kasapoğlu: Kırşehir’e spor alanında güzel yatırımlar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz
Son Güncelleme :

16 Mart 2019 - 16:24

108 views

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Başkan Bahçeci’yi makamında ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu’nu Belediye önünde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcısı, Birim Müdürleri tarafından karşılandı. Başkan Bahçeci, Kırşehir’de on yılda yaptığı hizmetleri Bakan Kasapoğlu’na bir sunum halinde anlattı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu Kırşehir’de ağırlamaktan, misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirten Başkan Bahçeci, Kırşehir’e yapılacak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte ortak projelere her zaman kapımız açık dedi.

Bakan Kasapoğlu, Bisiklet Kullanımını Daha da Yaygınlaştıralım

Bakan Mehmet Kasapoğlu Kırşehir’de bisiklet yolları ile ilgili bir sıkıntı yok. Bu işi yaygınlaştıralım. Merkezi’ de burası olsun. Kırşehir’e yapılacak akıllı bisiklet projesini de destekleyelim. Mutlaka alışkanlık haline getirmemiz lazım. Bisiklet projesi hem çevre dostu hem ekonomik, hem de hayatı kolaylaştıran bir iş. Almanya’da -10 derece vatandaş bisiklete biniyor. Bisiklet konusunda ana merkez Kırşehir olsun böyle bir çalışma başlatalım.

Yüzme bilmeyen kalmasın diye proje başlattıklarını belirten Bakan Kasapoğlu Kırşehir’de şuan da 3.000 kişi olmuş. Sadece öğrenci olarak değil vatandaşa da havuzların kullanımını açalım. Kırşehir’de yaygınlaştıralım yüzme bilmeyen projesini. Bu kadar denizin, suyun olduğu yerde yüzmeyi öğretmemiz lazım vatandaşımıza.

Bakan Kasapoğlu, Başkan Bahçeci’ye yaptığınız hizmetleri başka boyutlara taşımanız lazım. Spor’u mutlaka insanların hayatının bir parçası yapmamız lazım. Kırşehir’de de yaptığınız hizmetlerde bu potansiyelin olduğunu görüyorum dedi.

Sunumun ve Konuşmalarının ardından Başkan Bahçeci, Bakan Kasapoğlu’na hat sanatından yapılmış bir tablo ve Kırşehir Belediye Spor forması hediye etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.