Yağmur: Kırşehir’e hizmet etmek bizim onurumuzdur - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Yağmur: Kırşehir’e hizmet etmek bizim onurumuzdur

Bu haber 07 Mart 2019 - 11:45 'de eklendi ve 64 views kez görüntülendi.

Yağmur: Kırşehir’e hizmet etmek bizim onurumuzdur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Belediye Meclisi 1. sıra Adayı Mimar Yusuf Yağmur, “Kırşehir’e hizmet etmek bizim için onur ve şereftir” dedi.

MHP’nin birinci sıradan aday gösterdiği Mimar Yusuf Yağmur, Yabanlı bölgesinin desteğini ilk günden beri yanında görürken; Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, MHP İl Başkanı Arif Kılış ve
MHP Eski Merkez İlçe Başkanı Nihat Bulut ile birlikte Yabanlılar Derneğini ziyaret etti. 

‘ YAĞMUR: HER BÖLGEYE EŞİT HİZMET İÇİN ADAY OLDUK

‘ Mimar Yusuf Yağmur, doğup büyüdüğü yabanlı ve Mucur bölgesinin kendisine olan desteğinin son derece gurur verici olduğunu belirterek, ” Yabanlı ve Mucur bölgemizin insanı, yıllardır Kırşehir ekonomisinin can damarı olmuş; evini köyünü bırakıp gurbet gezip alın teri ile para kazanıp, kazandığını da Kırşehir’e getirmiştir, getirmeye de devam etmektedir. Biz, bölgemiz insanının kıymetini biliyor ve bunun için bu şehrin yönetiminde söz sahibi olup; bölgesine bakılmaksızın her mahalleye hizmet için aday olduk. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bölgemize verdiği değer, bizleri birinci sıraya ve de listede yine bizim bölgenin insanını koymasıyla ortaya konmuştur. Bu listede benim yanımsıra 6. sırada da başarılı Mimar Yakup Ergül’ede yer verilmiştir. Bizlerde bu güvene layık olup, elimizden gelen gayreti gösterecek ve Allah’ın izniyle, hemşerilerimizin duasıyla memleketimize, milletimize hizmet edeceğiz. Bu anlamda; kendisine son derece güvendiğimiz, inandığımız Belediye Başkan Adayımız Sn. Doç. Dr. Onur Köksal’ın yanında durup, Teşkilat Başkanımız Sn. Arif Kılıç’ın himayesinde milletimize, memleketimize hizmet etmenin gururunu, onurunu yaşayacağız ” dedi.