Kırşehir İl Özel İdaresine 10 Milyon TL Hibe - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Kırşehir İl Özel İdaresine 10 Milyon TL Hibe

Bu haber 20 Şubat 2019 - 11:28 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.


Kırşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli’nin yoğun çabaları ve girişimleri neticesinde Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından Kırşehir İl Özel İdaresi’ne 2019 Yılı Yatırım Programı kapsamında kullanılması üzere ilave olarak 10 milyon TL hibe aktarıldı.

Aktarılan 10 milyon TL hibe ile köylerimizdeki yaşam standardını yükseltmek için hep birlikte daha fazla çalışarak daha güzel hizmetler yapılacağını bildiren Milletvekili Mustafa Kendirli, ” Elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirip, alt ve üst yapısı tamamlanan yerlere ağırlık vererek, Kilitli Parke ve Asfalt çalışmalarına yönelik faaliyetler gibi hizmetlerde kullanacağız.

Ayrıca gelen ödenek ile Kırşehir İl Özel İdaremize, vatandaşa sunduğu hizmetlerde kaliteyi arttırmak, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek amacıyla ilave olarak 1 adet çöp toplama aracı, 1 adet silindir ve 1 adet loder iş makinası alınarak makine parkı yenilendi ve güçlendirildi. Son yıllarda idaremizin sergilediği performans ortadadır. İnşallah 2019 yılında da aynı hızla çalışmalarımızı devam ettirerek, hayırlı hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Yeni bütçemiz şehrimize hayırlı olsun” dedi.