Başkan Bahçeci, sağlık camiyasıyla bir araya geldi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

22 Ocak 2021 - 11:38

Başkan Bahçeci, sağlık camiyasıyla bir araya geldi

Başkan Bahçeci, sağlık camiyasıyla bir araya geldi

Başkan Bahçeci, sağlık camiyasıyla bir araya geldi
Son Güncelleme :

11 Şubat 2019 - 16:49

93 views

Başkan Bahçeci, sağlık camiyasıyla bir araya geldi


Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı tarafından delegeler, işyeri temsilcileri ve idarecilerin katıldığı birlik, beraberlik ve tanışma kahvaltısı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Cuma KÖYSÜREN konuşmasında; sağlık çalışanlarımızın amacının vatandaşa kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak olduğunu; sendikamızın amacının ise çalışanlarımızın haklarının korunması noktasında çözüm üretmek olduğunu, hep birlikte güzel işlere imza atacaklarını ve her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini dile getirdi. 
Cuma KÖYSÜREN ayrıca sağlık camiası olarak Kırşehir de şehrimiz adına yapılacak tüm güzel işlerde üzerimize düşen konularda gereken özverinin gösterileceğini ve her zaman birlik ve beraberlik içerisinde istişareye dayalı çalışılacağını belirterek, programa yoğun bir katılım gerçekleştiren sendika üyelerine teşekkür etti.
Belediye Başkanımız Yaşar BAHÇECİ ise yaptığı konuşmasında; görev yaptığı yaklaşık 10 yıllık süre içinde şehrimiz adına yaptığı güzel hizmetlerine ve yeni dönemde hayata geçirilecek vizyon projelerine değindi. Kırşehir Belediye Başkanı Sağlık camiasının zor ve kutsal bir görevi ifa ettiğini belirterek; sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve bu güzel davetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.