Kırşehir’in temelleri sağlam atıldı, artık üste ne yaparsak yakışır - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

Kırşehir’in temelleri sağlam atıldı, artık üste ne yaparsak yakışır

Bu haber 06 Şubat 2019 - 14:58 'de eklendi ve 38 views kez görüntülendi.

Kırşehir’in temelleri sağlam atıldı, artık üste ne yaparsak yakışır

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci seçim çalışmaları kapsamında Melik Gazi Caddesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar  tarafından yoğun ilgi gören Bahçeci, Kırşehir’lilerle birlikte omuz omuza vererek “çözülemez” denilen sorunları çözmeye devam edeceklerini vurgulayarak, “Kazanan yine Kırşehir olacak” dedi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl programları kapsamında Melik Gazi Caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hemşehrileriyle kucaklaştı. Yoğun ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılanan Başkan Bahçeci 10 yılda 830 Milyon liralık yatırım yaptıklarını vurgulayarak, “Kırşehir geleceğine güvenle bakıyor” dedi.

Melik Gazi Caddesi esnafımızla beraberdik, ziyaretlerimizde uzun uzun konuşup istişare ettiklerini vurgulayan Başkan Bahçeci , Cumartesi günü açıkladığımız 41 projemizi ve yeni vizyonumuzu da anlatarak görüşlerini dinledik, Melik Gazi Caddesi Düzenlemesi projemiz hakkında da bilgi verdik, çok şükür hemşerilerimiz bilir ki “Sözümüz Ahittir, Eserlerimiz Şahittir”

Kırşehir’de altyapı, yağmur suyu, içme suyu, kanalizasyon hatlarını baştan aşağı tamamladıklarına değinen Başkan Bahçeci,  Üst yapımızda tamamladık. Vatandaşımız artıkaltyapısıyla, üstyapısıyla Kırşehir’de güzel bir şekilde hayatını sürdürecek. Artık bundansonra 50 yıl bir daha alt yapı çalışması görmeyecek. Kırşehir’in temelleri sağlam atıldı. Artıküste ne yaparsak yakışır.

          “Kırşehir’e 10 yılda, uzun yıllar yapılması gereken, hizmetleri verdik. Kırşehir’imize bağlı mahallelerimizde yolların asfaltlanması, mahalle içlerindeki yollara kilitparke taşının döşenmesi, parkların düzenlenmesi, gibi birçok hizmetleri tamamladık. İnşallah önümüzdeki süreçte yoğun bir çalışmayla projelerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımız desteğini görmek bizleri oldukça memnun ediyor. Altyapı noktasında çok yoğun çalışma yapıldı ama zorluğun sonu selamet. Zorluğun sonunda güzellik var dedi.

            Kırşehir’imiz artık geleceğinden emin ve hizmetlerin devam edeceğini kaydeden Başkan Bahçeci, Kırşehir’in geleceğinin çok daha güzel olacağına inandığını söyledi. Kırşehir’imiz geleceğinden emin, geleceğine daha güvenle bakıyor. İnşallah daha da güzelleşecek. Yarın daha güzel olacak. El ele vereceğiz. İnşallah birlikte Kırşehir’imize en güzel ve en üst seviyedeki hizmetleri, yapılması gereken hizmetleri birlikte yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu