Memur-Sen'de Yavuz rüzgarı esmeye devam ediyor - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

15 Ocak 2021 - 23:05

Memur-Sen’de Yavuz rüzgarı esmeye devam ediyor

Memur-Sen’de Yavuz rüzgarı esmeye devam ediyor
Son Güncelleme :

01 Şubat 2019 - 17:07

95 views

Memursen’de Yavuz rüzgarı esmeye devam ediyor

Yeni Memur-Sen Başkanı seçilen Fatih Mehmet Yavuz tarafından Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı kuruluşların tüm Yönetim Kurullarını bir araya getirerek Tanışma ve Dayanışma Toplantısı düzenledi.


Ağalar Konağında akşam 18:30 da yapılan toplantı da Yeni Memur-Sen Konfederasyonu Baskanı seçilen Fatih Mehmet Yavuz yaptığı açılış konuşmasında büyük bir camianın baskanı olarak burda bulunmaktan onur duyduğunu söyleyerek birlikte güzel işlere imza atacaklarını ve herzaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini dile getirdi.
Yoğun bir ilginin olduğu gecede toplantıya iştirak eden Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı birlik başkanlarına ve yönetim kurullarına ayrı ayrı teşekkür etti.


Kırşehir Belediye Baskanı Yaşar Bahçeci ve Başkan Yardımcısı Emre Şahinci’nin de konuk misafir olduğu toplantıda Belediye Baskanı Yaşar Bahçeci bu zamana kadar yaklaşık 10 yıl içinde şehrimiz adına yaptığı projelerini anlatarak yeni hayata geçirilecek projelerine değindi.
Ayrıca bu güzel davetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendika temsilciyleriyle her zaman olduğu gibi bundan sonra da devam edeceklerini söyleyen Başkan Bahçeci, organizasyonu yapan Yavuz ve sendika temsilcilerine teşekkür etti.
Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.