MHP Aday tanıtımını Pazar günü yapacak - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

19 Ocak 2021 - 13:56

MHP Aday tanıtımını Pazar günü yapacak

MHP Aday tanıtımını Pazar günü yapacak
Son Güncelleme :

30 Ocak 2019 - 15:39

132 views

MHP Aday tanıtımını Pazar günü yapacak

31 Mart seçimlerine Kırşehir’de iddialı hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kırşehir’de adaylarını belirledi ve tanıtımını 3 Şubat Pazar günü saat 13.30’de Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yapacak.
MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve Merkez İlçe ile Kadın ve Gençlik Kollarının organizasyonunda Pazar günü gerçekleşecek aday tanıtımına katılımın yüksek olması beklenirken; toplantıda İl Belediye Başkanı Adayı Onur Köksal ile İlçelerin Belediye Başkan Adayları tanıtılacak. ‘

MİMAR YUSUF YAĞMUR: PARTİMİZİN ADAY TANITIMINA TÜM KIRŞEHİR HALKIMIZ DAVETLİDİR

MHP’nin Meclis Üyeliği için güçlü ismi Yabanlı aşiretinden Kuşaklı Köyü nüfusuna kayıtlı Mimar Yusuf Yağmur, açıklama yaparak tüm Kırşehir halkını aday tanıtımına beklediklerini söyledi. Yağmur, 3 Şubat Pazar günü gerçekleşecek aday tanıtımı öncesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını söyleyerek, ” İl Başkanımız Sn. Arif Kılıç’ın önderliğinde ve merkez ilçe teşkilatı, kadın kolları teşkilatları, gençlik kolları ve ilçe teşkilatlarımızın birlikteliğinde Allah’ın izniyle Pazar günü aday tanıtımımızı yapacağız. Biz, bu güzel şehre ve her karış toprağı için can vereceğimiz güzel ülkemize hizmet etmek için yola çıkan Liderimiz Sn. Doç. Dr. Devlet Bahçeli ve İl Teşkilatımızın emrinde gece – gündüz çalışmaya söz verdik. Belediye Başkan Adayımız, Hocamız Sn. Doç. Dr. Onur Köksal’ın projeleri bizlere heyecan verdiği gibi ilimizin ve ülkemizin geleceğine atılacak kalıcı hizmet mührüdür. Birbirinden kıymetli il ve ilçe Belediye Başkan adaylarımızın tanıtılacağı bu kutlu buluşmaya tüm hemşerilerimizi bekliyoruz ” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.