Atatürk Caddesinin trafik akışı esnafın isteği üzerine tersine çevrildi… - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

24 Ocak 2021 - 06:42

Atatürk Caddesinin trafik akışı esnafın isteği üzerine tersine çevrildi…

Atatürk Caddesinin trafik akışı esnafın isteği üzerine tersine çevrildi…
Son Güncelleme :

28 Ocak 2019 - 15:47

113 views

Atatürk Caddesinin trafik akışı esnafın isteği üzerine tersine çevrildi…


Kırşehir Belediyesi Atatürk Caddesi esnafının isteği üzerine tek yön uygulamasının trafik akış yönünü Yenice Mahallesi istikametine çevirdi.


Atatürk Caddesinin Alt ve Üst yapım çalışmalarının bitmesinin ardından yapılan yön uygulaması esnaflarla yapılan anket sonucunda Yenice Mahallesi istikametine çevirme kararı alındı.


Kırşehir’in geleceğine yönelik proje ve hizmetlere vatandaşların görüşünü alarak karar verdiklerini belirten Belediye Bahçeci, Vatandaşlarımızın görüş ve taleplerinin kendilerine ışık tuttuğunu vurguladı. Bahçeci; “Atatürk Caddesinde esnafımızı ziyaret ettik, yaptırdığımız anket neticesinde tek yön uygulamasının yönünü çarşı istikametinden Yenice Mahallesi istikametine çevirme kararı aldık, Pazartesinden itibaren de uygulanmaya başlandı.


Kırşehir’in geleceğine fikir alışverişinde bulunarak danışarak vatandaşlarımızla hep birlikte karar veriyoruz. Hemşerilerimizin görüş ve talepleri, yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalara da ışık tutuyor.Esnaflarımızdan yolun Yenice Mahallesi istikametine doğru olması yönünde bir talep vardı.

Bizde hemen arkadaşlarımıza birlikte değerlendirdik ve o bölgede anket yaptık. Anket sonucunda göre esnafımızın isteği doğrultusunda yolun yönünü çevirdik. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar istişareye çok önem verdik. Halkımızın hep dinledik. Her alanda çok önemli çalışmalara imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.