Şahin, "Devletçi" olduğunu yine gösterdi - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

19 Ocak 2021 - 14:25

Şahin, “Devletçi” olduğunu yine gösterdi

Şahin, “Devletçi” olduğunu yine gösterdi
Son Güncelleme :

26 Ocak 2019 - 13:59

650 views

Şahin, “Devletçi” olduğunu yine gösterdi

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Mart 2019 seçimlerinde bilge Lider Devlet Bahçeli’nin emirleri doğrultusunda MHP tarafından Aday gösterilen Hüseyin Köşker’e tam destek vereceğini açıkladı.

Kırşehir Hakimiyet’e samimi açıklamalarda bulunan Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, doğuştan ülkücü olduğunu ve bu yolda kardeşini şehit verdiğini söyledi.

Başkan Şahin şöyle konuştu: “Biz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emirleri doğrultusunda 10 yıldır şirin Mucurumuza hizmet veriyoruz. Mucur’da çok güzel işler başardık. Bizimde hatalarıumız oldu. Mucur halkı bizi, bizde Mucur halkını çok sevdik. 10 yıldır görev aldığım Mucur Belediye Başkanlığı’na bu dönem partimizde değerli dava arkadaşım Hüseyin Köşker bey aday gösterildi.

Bize yakışan davamızın aday gösterdiği Hüseyin Köşkör’i desteklemektir. Bizim başka partiden veya bağımsız olarak aday gösterileceğimizi dillendiren bazı dalkavuklar var. Biz hiç bir yere gitmiyoruz. Devlet Bahçeli’nin izinde partimizde çalışmaya bir nefer olmaya devam edeceğiz. Mart eçimlerinde de MHP’ye Mucur halkının destek vereceğine güvenimiz tamdır. MHP’ye yeniden belediye başkanlığını kazandıracağız Ne mutlu Türküm diyene…

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.