Mimar Yusuf Yağmur, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu - Kırşehir Haber HakimiyetKırşehir Haber Hakimiyet

21 Ocak 2021 - 05:07

Mimar Yusuf Yağmur, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu

Mimar Yusuf Yağmur, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu
Son Güncelleme :

23 Ocak 2019 - 21:38

219 views

Mimar Yusuf Yağmur, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde MHP’den Kırşehir Belediye Meclis Üyeliği için müracaatını yapan Mimar Yusuf Yağmur, çalışmalara hız verdi.
Kırşehir’in Mucur İlçesi Kuşaklı Köyü nüfusuna kayıtlı Mimar Yusuf Yağmur, Kırşehir’de kurulu bulunan ofisinde bugüne kadar birçok projeye imza atarken; Belediye Meclisi Üyeliği için kendisine yapılan çağrıya olumlu cevap verdi ve adaylığını açıkladı.
Yağmur, hem Yabanlının bölgesinin hem de Kırşehir’de bölge ayrımı yapmaksızın tüm hemşerilerinin meclisteki gür sesi olacağını belirterek, ” 31 Mart seçimlerinde adayımız Dr. Onur Köksal ve teşkilatımızın yanında olmak, hizmet üretmek ve güzel şehrimize vizyon katmak için elimden geleni yapmaya hazırım. İnşallah hemşerilerimizden aldığımız destek ile memleketimizin ne sorunu varsa üstesinden gelip; Belediye Başkan Adayımız Sn. Onur Köksal’a omuz vereceğiz. Biz, Kıymetli İl ve İlçe Teşkilatlarımız, Gençlik Teşkilatımız ve Kadın Kollarımızla her zaman istişareli ve bilgileri dahilinde çalışıp, şehrimize hizmet etmeye söz verdik. Allah’ın izniyle 31 Mart seçimlerinde güçlü bir şekilde meclise girecek ve milletin, memleketin sorunlarını en üst perdede dile getireceğiz. Hemşerilerime bu anlamda güveniyor ve bizlere verecekleri destekten dolayı şimdiden teşekkür ediyorum ” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.