ÖNDER Teşkilat Başkan Yardımcısı Arısoy’dan, Vali Çakır’a ziyaret - Kırşehir HakimiyetKırşehir Hakimiyet

SON DAKİKA

Gölete giren gencin cesedini AFAD buldu

3. SAYFA, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ

Müfit Göçen Yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu

3. SAYFA, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, SİYASET

Başkan Takan projelerini Milletvekili İlhan’a anlattı

BOZTEPE, Genel, GÜNDEM, KIRŞEHİR GÜNDEMİ, YAŞAM

ÖNDER Teşkilat Başkan Yardımcısı Arısoy’dan, Vali Çakır’a ziyaret

Bu haber 19 Ocak 2019 - 14:54 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

ÖNDER Teşkilat Başkan Yardımcısı Arısoy’dan, Vali Çakır’a ziyaret

ÖNDER İmam Hatipler Derneği Yozgat Bölge Sorumlusu Hurşit Arısoy, kısa bir süre önce Yozgat Valiliğine atanan hemşerimiz Kadir Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Kırşehir’den Mustafa ŞAHİNGÖZ , Yozgat İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan ÇİÇEK ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yerköy Başkanı Necati BATIR, Şefaatli İlhan CANDEMİR, Sorgun Ömer BULUT ve Boğazlıyan Mikail DEMİR olmak üzere Dernek Başkanları katıldı.
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Yozgat Bölge Sorumlusu Hurşit ARISOY yaptığı açıklamada;
“Bölgem olan Yozgat’da il Derneğimiz ve İlçe Derneklerimizin gerekli olan çalışmaları yapmak için zaman zaman gidiyor teşkilatımızı diri tutmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Hemşerimiz olan ve geçmişinde başarılı hizmetler yapan ve kısa zaman önce Yozgat Valiliğine atanan Sayın Kadir ÇAKIR beyi tüm İl ve İlçe dernek başkanları ile ziyaret ederek Genel Başkanımız Halit BEKİROĞLU’nun selamını götürdük ve ÖNDER İmam Hatipliler Derneğinin yaptığı çalışmaları anlattık. Bizi makamında ağırlayan Valimiz Kadir ÇAKIR Beye ÖNDER İmam Hatipliler Derneği olarak teşekkür ederiz.” dedi.


,
Ziyaretten çok memnun olan Vali Kadir ÇAKIR ise ÖNDER’in Türkiye genelinde yaptığı çalışmaları takip ettiğini ve çok önemli çalışmalara imza attığını belirtti.
Yozgat İmam Hatipliler Derneği’nin ve bağlı İlçe derneklerinin çalışmalarının yanında olacağının altını çizen Vali Çakır, kapısının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.