İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırşehir’de hiçbir iş yarım kalmayacak

AK Parti Kırtşehir Milletvekili yapımı devam eden Kırşehir Emniyet Müdürlüğü hizmet binası ve Sevgievleri Sitesi’ni inceledi.

DAĞINIKLIK NEDENİYLE MAĞDUR OLAN VATANDAŞIMIZ BU BİNA SAYESİNDE KURTULACAK

Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ile beraber giden Milletvekili Kendirli, ilk olarak Kırşehir Emniyet Müdürlüğü binasını gezdi. Özel İdaresi teknik ekibindende bilgiler alan Kendirli Kırşehir hakına hizmet edecek bu binaların yapımının biranönce bitirilmesi gerektiğini söyledi.

Kendirli: “2019 yılında bitirilmesi planlanan ve şuan yüzde 70 seviyesinde olan bu binamızın toplam kapalı alanı 17 bin 750 metrekare üzerine kurulu. Mevcut emniyet müdürlüğümüz yetersiz kaldığı için dağnık bir biçimde Kırşehirlilere hizmet ediyordu. Bu da vatandaşımızın mağdur olamasına neden oluyordu. Bu bina sayesinde bütün birimleriyle bu alanda vatandaşa hizmet edecek olan emniyet teşkilatımız modern binasına da kavuşmuş olacak. “

40 YATAKLI SEVGİ EVLERİ PROJESİ TAMAMLANDI AÇILACAK

40 yataklı tam donanımlı Sevgi Evleri Projesininin yüzde yüz tamamlandığını söyleyen Kendirli, şunları kaydetti:

“Devletimizi sokakta kalmış yavrularımızı sıcak bir yuvaya kavuşturuyor. Öyle büyük bir devletiz ki geleceğimize bu evler sayesinde sahip çıkıyoruz, çıkmayada devam edeceğiz. 4 bin 400 metrekara alan üzerine yapılan bu alan 40 yataklı evleri, idari binayı, sosyal tesisleri, oyun alanlarıyla mükemmel dizayn edilmiş bir yer. Bu yıl içinde bakanlığımızla görüşerek açılışını yapacağız. Hiç bir yatırımımız yarım kalmayacak. Kırşehir’e yatırım getirmek için canla başla çalışacağız.”


,,


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın